Über der Elz 1 D-79312 Emmendingen

HAKKIMIZDA
Anasayfa » HAKKIMIZDA

2016 yılında kurulan Akman GmbH, Güney Almanya’da ve Fransa’nın doğusundaki en başarılı gıda şirketlerinden biri haline gelmiştir. 3500 metrekareden fazla bir satış alanına sahip olan Akman GmbH, müşterileri ve uluslar arası spesiyalitelerden oluşan kapsamlı bir portföye sahiptir.

Satış ürünleri arasında fındık ve kuru meyve çeşitleri, hamur işleri, baharatlar ve içecekler bulunmaktadır.

Kendi ürün yelpazemize ek olarak, Türk gıda sektörünün önde gelen ve popüler ürünlerini de sunmaktayız. Meray, Buhara, Özyufka, Asbal, Sebahat, Tatlıcılar, Kerem, Anadolutat gibi birçok tanınmış Türk markalarının başarılı distribütörü olarak, Akman GmbH Güney Almanya ve Doğu Fransa’da isim yapmıştır.

700’den fazla ürün portföyümüze ek olarak, profesyonel ve zamanında bir lojistik hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını eğitimli ve alanında uzman ekibimiz ile birlikte karşılamaktayız. Sadece ürünlerimiz ile değil, vermiş olduğumuz hizmet ve servisimizle de müşterilerimizin taleplerini en üst seviyede karşılamaktayız.

Tüketicilerin neye ihtiyaç duyduğunu bildiğimiz için müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca ürün yelpazesi tasarımından ürün yerleştirme konusundaki bilgi ve tecrübelerimizle de sizlere destek olmaktayız.

Kısacası size A’dan Z’ye kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir destek hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Daha detaylı bilgi vermek ve size özel çözüm önerilerimizi sunmak için sizi ofisimize bekliyoruz.

Başarınız, başarımızdır.

Akman GMBH

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: